9 wskazówek na zwiększenie libido

Lut 20, 2015 |

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdzają, że dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie zwiększa transport krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. W związku z tym powinno się włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra cena

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.