Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Mar 13, 2015 |

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co kłopoty z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido albo nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być wywołany bardzo rozmaitymi czynnikami, które zawierają zarówno kłopoty fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to na ogół alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo efekty uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie cialis libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowa atmosfera

Większa część mężczyzn przeżywa stres z powodu trudów w pracy lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu produkuje hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu słownej reprymendy od szefa zacząć go bić lub brać nogi za pas, dlatego najczęściej dusimy tę naturalną reakcję, powodując, iż skumulowana energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeżeli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich kamagra jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.