Kilka trików na silniejszy wzwód

Mar 14, 2015 |

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu kamagra w zelu do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby wywołać widoczną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest zazwyczaj zmęczony. Musi zregenerować siły. Toteż niezmiernie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest kamagra zel zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezwykle ważny.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.