Moda na co dzień

Maj 28, 2015 |

Nadwaga, zwłaszcza pośród kobiet, w żadnym razie nie jest wskazana – przecież niemalże każda przedstawicielka płci pięknej pragnie prezentować się bardzo atrakcyjnie. Byłoby najdogodniej, gdyby ukrywanie wagi przy pomocy odzieży nie miało w żadnym przypadku miejsca, w końcu lepsza opcja to zabranie się nareszcie za swoją osobę, zgubienie zbędnych kilogramów, ale to chyba coś typowego, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. I właśnie dlatego jak najbardziej trzeba ubierać się tak, aby nie było widać tłuszczu na nogach, dużej pupy lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najistotniejsza kwestia to luźniejsze wdzianka, które nie przylegają do naszego ciała. Przeróżne obcisłe bluzki czy spódniczki wyglądają seksownie, ale wyłącznie wtedy, kiedy kobieca sylwetka jest bez zarzutu. Oczywiście jest sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak pragną, ale w tej chwili trzeba się skupić na takich kobietach, które może nawet nie są zakompleksione, co po prostu nie chcą wszystkiego odkryć. Zatem na jakiś czas schowajmy bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam do niczego potrzebne w najbliższym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również bardzo dobry pomysł. Co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty i powiedzmy biała bluzka autentycznie nie są dobrą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej powodują we wszystkich przypadkach nieciekawy skutek. To znaczy prezentujemy się dużo grubiej niźli jest to w realnym świecie. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co po prostu obcas. Czyli warto unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – zabierają nam wzrost, to jeszcze znacznie pogrubiają. O wiele bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w przypadku naszej osoby buty z obcasem.

Posted in: Bez kategorii | Tags: , , , ,

Comments are closed.