TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten nowoczesny specyfik juz teraz!

Lis 10, 2018 |

Suplement TriApidix300 poświęcony stanowi dla pań odchudzających się, które chcą pozbyć się niepotrzebnych kilogramów oraz sprawdzać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz przynosi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga też w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w środku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno rozgrywać się tak, jak poradził lekarz lub zgodnie z danymi otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w przeciągu dnia to dwie tabletki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wszystek składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy łączyć w terminie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy trzymać w pomieszczeniu niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zbadać datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić praktyczne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

ultra slim

Posted in: Transport

Comments are closed.