Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, przygnębienia i nieszczęścia.

Lis 16, 2018 |

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinkiem z najlepszych oraz bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia dobro oraz gromadzi pozytywną energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z prawdziwego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z bardzo skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału konieczna jest ponad odpowiednia formuła, która stanowiła brana już w starożytności; to klasyczne zaklęcie ochronne, jakie posiada chronić przed szkodliwą aurą z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie właśnie chroni przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa istotną wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest znacznie ważne. Zaś sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy tylko skoncentrować się na planu, który wymagamy kupić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

KneeActive Plus

Posted in: Transport

Comments are closed.