Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Lis 18, 2018 |

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z znacznych elementów wzmacniających, jakie uważają się w samym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To ogromna formuła, która łączy się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych z nimi korzyści. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto wziąć z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso

Posted in: Transport

Comments are closed.