Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Lis 18, 2018 |

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą może stanowić niewłaściwa dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zwiększa ich charakter i budowę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie kształtują się zarówno dla pań, jak jeszcze dla klientów, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak te segmenty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału także liczą spore uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo

Posted in: Transport

Comments are closed.