Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Lis 18, 2018 |

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną może istnieć niezdrowa dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zmienia ich charakter oraz strukturę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie przydają się również dla osób, jak też dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na kolejny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w ostatnim zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie owe czynniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku oraz uważają głębokie uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co za czym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese

Posted in: Transport

Comments are closed.