Doskonałe wyniki przy małym wkładzie wysiłku!

Paź 9, 2019 |

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny rezultat treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ siły i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w obszarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność i masę mięśniową. Toż głównie skuteczny i mocny środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze rezultaty treningów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na straży Twojego testosteronu. Świadczy to odpowiednie korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i odporności jeszcze zupełnie nie istniałoby właśnie gładkie oraz duże. Będziesz uważał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz wpisz na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż większa moc i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na sukcesy treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej walce natomiast czy przekonany do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz uważał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść a jako ćwiczyć, by polepszyć metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Posted in: uroda

Comments are closed.