Śniłeś o perfekcyjnej formie, jednakże ciężko o taki efekt? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Paź 9, 2019 |

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najspokojniejsze aktywne składniki przynoszą Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty naszych treningów. Cerberus uzna Ci wykuć mięśnie ze określeni i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i siły jeszcze przenigdy nie istniałoby naprawdę przyjemne i szybkie.
Cerberus

Gdy chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów jest wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak funkcjonował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż posiada smykałki do czynienia swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim mięsem i zestawem odpowiedniej diety pokazały go jako właśnie dbać o siebie. Tę wiedzę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to wielki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Posted in: uroda

Comments are closed.