Zamierzasz polepszyć wygląd włosów w błyskawiczny sposób? Dobrze trafiłeś!

Paź 11, 2019 |

Składniki aktywne preparatu VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i zamykają proces ich wypadania, w niniejszym kłopot łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Efektywny preparat na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na targu regularnie pojawia się coraz dobrze produktów gwarantujących spektakularne wyniki, jeśli idzie o porost włosów i zahamowanie procesu ich wydawania. Jednak czy o im polegać? Żeby upewnić się co do efektywności preparatu, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – ekspert trycholog. Z ponad 15 lat specjalizujący się badaniem i leczeniem dolegliwości połączonych z dolegliwościami skóry głowy i dobrymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dosyć uciążliwym. Szczególnie, kiedy istnieje ono nadmierne i płynie do łysienia. Fakt tenże zwłaszcza dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, spowodowane produkcją testosteronu, i konkretnie kwestia biorąc dihydrotestosteronu. Wpływa on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz delikatniejsze i jaśniejsze włosy, a z okresem doprowadza do zakłóceń ich pracy, wytwarzając tylko pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa też stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, docierając do mnie, jest gotowych na podjęcie niezwykle ryzykownych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed rozpoczęciem tak ostatecznych decyzji warto sprawdzić najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które kierują na wzmożenie aktywności skóry głowy do porostu włosów. Jest toż miły, a pewny sposób. Warto wybrać preparat o naturalnym składzie, jaki nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś dużego w biotynę, selen, ale też kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest nowym środkiem, dzięki któremu mogą zniknąć Twoje problemy. Kłopot wypadania włosów, w tym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich środków. VitaHairMan jest specyfikiem o doskonale skomponowanym składzie, oddziałującym na sporo dziedzin połączonych z pracą włosa.

Vita Hair

Vita-Hair-man.com

Posted in: uroda

Comments are closed.